our services

Highway
Transportation

3 kıtada parsiyel ve komple araç taşımacılığı hizmetleri sunuyor. Geniş hizmet ağı, yaygın ve güçlü acentelikleri, operasyonel uzmanlığı, müşteri ve çözüm odaklı hizmet anlayışı ile hızlı, kaliteli ve güvenilir taşımacılık çözümleri geliştiriyor.

Seaway
Transportation

Günümüzde dünya ticaretinin çok büyük bir bölümü denizyolu taşımacılığıyla gerçekleştiriliyor, AYMARA LOJİSTİK VE DENİZCİLİK LTD. ŞTİ. bu ihtiyaca cevap verebilmek adına denizyolu taşımacılığında akılcı çözümler üretiyor.

Special
Project

AYMARA LOJİSTİK VE DENİZCİLİK LTD. ŞTİ., bu alanda sahip olduğu deneyim ile gabari dışı kabul edilen, yüksek tonajlı ve/veya büyük hacimli yükleri ideal zaman ve maliyetlerle istenen noktaya taşıyor.

Multimodal
Transportation

Yük üzerinden herhangi bir işlem yapılmaksızın taşıma şekillerini değiştirildiği ve yükün A noktasından B noktasına birden fazla taşımacılık modeliyle taşınması yöntemidir.

Transit
Transportation

İster Avrupa’dan, ister uzak doğudan olsun, ya da dünyanın herhangi iki noktası arasında, Türkiye uğraklı veya uğramaksızın her tür 3. Ülke taşımanız AYMARA LOJİSTİK VE DENİZCİLİK LTD. ŞTİ. ile emin ellerde.

Customs
Management

Ülkeler arası taşımacılıkta, maliyet ve zaman anlamında sürece en fazla etkisi olan bölüm hiç kuşkusuz ki gümrük işlemleri. Bu nedenle AYMARA LOJİSTİK VE DENİZCİLİK LTD. ŞTİ., daha hızlı ve problemsiz gönderim yapmak isteyen müşterilerine gümrükleme hizmetleri sunuyor.