Customs Management

Ülkeler arası taşımacılıkta, maliyet ve zaman anlamında sürece en fazla etkisi olan bölüm hiç kuşkusuz ki gümrük işlemleri. Bu nedenle AYMARA LOJİSTİK VE DENİZCİLİK LTD. ŞTİ.  , daha hızlı ve problemsiz gönderim yapmak isteyen müşterilerine gümrükleme hizmetleri sunuyor. Uzman gümrük kadrosuyla müşterilerin ihtiyaçlarına uygun çözümler geliştiriyor.

Türkiye Gümrükleme

İhracat ve ithalat gümrüklemesi için her türlü ihtiyacınızı bizim ile birlikte çözebilirsiniz. Alanında uzman bir ekibe tüm süreçlerinizi teslim edebilirsiniz.

Rusya Federasyonu Gümrükleme

Rusya Federasyonu için gerçekleştireceğiniz operasyonlarınızda ihtiyaç duyduğunuz taktirde ürünlerinizi gümrüklenmiş olarak teslim edebiliriz.

Kazakistan Gümrükleme

Kazakistan için gerçekleştireceğiniz operasyonlarınızda ihtiyaç duyduğunuz taktirde ürünlerinizi gümrüklenmiş olarak teslim edebiliriz.

Avrupa Birliği Gümrükleme

Her biri kendi ülkesinde bilinen ve gümrükleme konusunda uzman partnerlerimiz vasıtasıyla Avrupa hattında da gümrüklenmiş olarak teslim (DDP) hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Kırgızistan Gümrükleme

Kırgızistan için gerçekleştireceğiniz operasyonlarınızda ihtiyaç duyduğunuz taktirde ürünlerinizi gümrüklenmiş olarak teslim edebiliriz.

Ermenistan Gümrükleme

Ermenistan için gerçekleştireceğiniz operasyonlarınızda ihtiyaç duyduğunuz taktirde ürünlerinizi gümrüklenmiş olarak teslim edebiliriz.